کاله - رضا قربانی
ghorbani1359@yahoo.com
کلمات کلیدی مطالب

فود پرس – رژیم غذایی مناسب در دوران کودکی و نوجوانی بسیار مهم است و به همین سبب پدران و مادران سعی می کنند بهترین مواد غذایی را برای فرزندان خود انتخاب و تهیه کنند.

به طور مثال مصرف شیر از محصولات مورد علاقه است. اما با مشکل بزرگ روبه رو هستید. بچه ها در این دوران بسیار بدغذا می شوند. حالا یک پیشنهاد خوشمزه و سالم.

سوسیس شیر کاله
سوسیس شیر کاله، سوسیسی از ترکیب گوشت مرغ و شیر است که بافت نرمی هم دارد و سرشار از اسیدهای آمینه و چرب ضروری و انواع ویتامین ها ست.
ماده غذایی خوشمزه ای که می تواند وعده غذایی کاملی برای بچه ها باشد.
نوع و میزان ادویه به کار رفته در این محصول به طوری است که با همه ذائقه ها سازگار است.

مواد تشکیل دهنده:
سینه مرغ60%، شیر تازه، روغن گیاهی، نمک و ادویه جات معطر

مشخصات:
_ اولین در ایران
_ استفاده از کازئینات سدیم و لاکتات سدیم (این مواد ددر داخل خود شیر قرار دارد) که به عنوان نگهدارنده جایگزین مناسبی برای مواد افزودنی می باشد.
_ داراری ادویه کم برای استفاده همگان

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:


تاريخ : ۱۳٩٢/٤/۱٤ | ٧:٥٩ ‎ب.ظ | نویسنده : محمد اصغرتبار کاشی | نظرات ()
رضا قربانی
فرشی از گل به پاس قدوم شما دوست عزیز . رضا قربانی لیسانس صنایع غذایی و کارشناسی ارشد مهندسی صنایع هستم از سال 1381 در صنعت غذا( نوشیدنی و امولسیون سازی) و در حال حاضر در شرکت لبنی کاله امل مشغول به فعالیت می باشم. امیدوارم مطالب موجود که بخشی از سایت های مختلف غذایی و برخی نوشته اینجانب می باشد برای شما دوستان مفید واقع شود .سوالات یا هر گونه نظرات خود را می توانید به ادرس ایمیلم ارسال نمائید . از همراهی با شما بسیار سپاسگذارم.
کدهای اضافی کاربر :