کاله - رضا قربانی
ghorbani1359@yahoo.com
کلمات کلیدی مطالب

شرکت آریس کاله بستنی یخی لواشک (آلو) را تولید و به بازار عرضه نموده است.

این بستنی طعم منحصر به فرد لواشک آلو را دارد. شبنم همایونی مدیر روابط عمومی گروه صنایع غذایی سولیکو گفت: این بستنی با برند جیتو به بازار عرضه و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار گرفت .
ایشان عنوان کردند: تمامی بستنی‌های یخی کاله با نام تجاری جیتو با طعم‌های مختلف به بازار عرضه می‌شوند. این بستنی با طعم آلو تولید و در بازار موجود است. از ویژگی‌های این محصول احساس طعم لواشک با همان طعم شوری آن در حین استفاده است. همین ویژگی باعث متفاوت ‌شدن آن و حس طعم طبیعی و واقعی محصول را دارد. همایونی در ادامه افزود: برای معرفی این محصول شرکت، سمپلیگ‌هایی را در ایام نوروز در شمال کشور برگزار و بستنی یخی لواشک را به مصرف‌کنندگان ارائه کرد.
در ادامه لانچ محصول شرکت آن را به فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌ها به‌صورت محدود ارائه و با درنظر گرفتن اتمام محصول و تقاضای بیشتر شروع به تولید و عرضه آن به صورت گسترده کرده است. بستنی یخی لواشک (الو) با برندجیتو برای اولین بار در ایران تولید و در اختیار مصرف‌کنندگان آن قرار گرفته است.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:


تاريخ : ۱۳٩٢/٤/۱٤ | ۸:٠٦ ‎ب.ظ | نویسنده : محمد اصغرتبار کاشی | نظرات ()
رضا قربانی
فرشی از گل به پاس قدوم شما دوست عزیز . رضا قربانی لیسانس صنایع غذایی و کارشناسی ارشد مهندسی صنایع هستم از سال 1381 در صنعت غذا( نوشیدنی و امولسیون سازی) و در حال حاضر در شرکت لبنی کاله امل مشغول به فعالیت می باشم. امیدوارم مطالب موجود که بخشی از سایت های مختلف غذایی و برخی نوشته اینجانب می باشد برای شما دوستان مفید واقع شود .سوالات یا هر گونه نظرات خود را می توانید به ادرس ایمیلم ارسال نمائید . از همراهی با شما بسیار سپاسگذارم.
کدهای اضافی کاربر :